„Dziedziczka” – Odcinek 66: Romantyczny wiersz Juana

W 66. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Juan pisze romantyczny wiersz dla Sary. Emisja 19 lutego 2024 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Sara dowiaduje się od Pedra, że jej matka i Pedro mają romans. Mateo mówi July o wynikach badana DNA Juliety. Wynika z nich jasno, że ojcem jej dziecka nie jest Juan. Okazuje się, że Pedro zmusił matkę do podpisania dokumentu, w którym oddaje mu część hacjendy należącą do Juana. Julieta mówi Sarze, że wkrótce otrzyma zaproszenie na baby shower, które urządza jej matka.

Pedro uważa, że Juan się go wstydzi, bo nie był ulubionym synem Cataliny i Severiana. Sara całuje Juana w podziękowaniu za romantyczny wiersz, który dla niej napisał. Débora i Dante dowiadują się o ciąży Sary. Mateo mówi Juliecie, że postanowił zająć miejsce Bryana na hacjendzie. Pedro mówi Deborze, że ją rozszyfrował. Wytyka jej, że sprowadziła córkę na hacjendę i zmusiła do walki o spadek, który jej się nie należał, bo jej biologicznym ojcem jest Dante.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Dziedziczka” na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.