„Imperium kłamstw” – Odcinek 3: Nowa dyrektor

W 3. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Elisa zostaje nową dyrektor rodzinnej firmy. Emisja 9 stycznia 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Leonardo pyta Elisę, czy jej ojciec miał coś wspólnego z kradzieżą zabytków archeologicznych. Mingo i Pablo zastają Maríę José nieprzytomną. Sonia dziwi się, że Marcelo zainteresował się firmą rodziny Cantú. Elisa przeprasza Daría za nieodebranie połączenia. Mężczyzna ostrzega ją, że jeśli jeszcze raz go zignoruje, zabije Maríę José. Eugenio uprzedza Sonię, że ją zabije, jeśli odkryje, że go zdradza.

Darío przygląda się śpiącej Maríi José. Victoria zawiadamia Elisę, że obie otrzymały wezwanie do ponownego złożenia zeznań. Alfonso podsuwa Elisie do podpisania dokumenty potwierdzające, że jest nową dyrektor generalną Grupo Cantú. Renata nie zamierza ustąpić młodszej siostrze i uważa, że to ona powinna stanąć na czele rodzinnej firmy.

Darío ponownie dzwoni do Elisy i groi, że tym razem zabije Maríę José. José Luis informuje Victorię o istnieniu dowodów wiążących ją z zabójstwem męża. Renata zaciąga Marcela do łóżka. Pablo próbuje zgwałcić Maríę José. Elisa zjawia się w domu Julii z zamiarem zdobycia dowodów, które pomogą jej w rozwiązaniu sprawy zabójstwa. Znajduje jej dziennik.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.