„Drogocenna perła” – Odcinek 80: Skrucha Ernesta

W 80. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Manfred nasyła policję na Franza. Emisja 8 stycznia 2024 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Viktor i jego brat dochodzą do wniosku, że Silvia posiadała dowody obiążające jej ojca. Podejrzewają, że Manfred zabił Silvię, po czym przejął dowody i wykorzystał je, by szantażować Ernesta. Franz sądzi, że Silvia wcale nie zginęła. Prosi Viktora, by namówił policję do wznowienia poszukiwań. Okazuje się jednak, że żeby otworzyć ponownie sprawę, potrzebują dowodów. Sonan pragnie poślubić Matildę i wprowadzić ją na ścieżkę buddyzmu. Silvia czyta zeznania Pilar.

Venceslau ostrzega Gertrude, że Manfred postradał zmysły. Ernestowi udaje się zbić z tropu Manfreda, który go śledził. Udaje się do domu Amelii, wyjawia, że ponosi winę za śmierć Cataliny oraz prosi o wybaczenie. Pilar boi się, że Viktor odkryje prawdę. Manfred informuje policję, gdzie ukrywa się Franz. Gertrude dowiaduje się o ucieczce Ernesta. Gaia cieszy się z rozwodu Toniego z Hildą. Ernest obiecuje Franzowi, że pomoże mu dowieść niewinności.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.