„Rubí” – Odcinek 26: Rubí wywołuje zazdrość u Hectora

W 26. odcinku telenoweli „Rubí”: Rubí daje Alejandrowi drugą szansę. Emisja 8 lutego 2024 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Rubí prowokuje Hectora. Wmawia mu, że jeśli ma o nim zapomnieć, rzuci się w ramiona Alejandra. Loreto plotkuje z Panchą na temat Rubí. Przyznaje, że bez trudu odgadnął, z jaką zazdrością Rubí patrzy na Maribel. Pancha utwierdza go w przekonaniu, że Rubí wstydzi się swojego pochodzenia i przyjaźni się z Maribel, by obracać się w wyższych sferach.

Rubí dowiaduje się, że don Arturo odwiedził jej matkę, by osobiście zapytać o jej zdrowie. Co więcej, zaproponował Cristinie pomoc w znalezieniu pracy w jednej ze swoich firm. Refugio ostrzega córkę, by nie zawiodła zaufania mężczyzny i odwdzięczyła mu się za jego dobroć. Héctor obiecuje Maribel, że nigdy jej nie opuści i całuje ją.

Valeria całuje Paco. Alejandro zjawia się w domu Genara i Elisy w towarzystwie Rubí. Rubí chwali się, że ona i Alejandro dali sobie kolejną szansę. Maribel składa im gratulacje. Tylko Héctor nie jest z tego zadowolony. Przy pierwszej okazji zaczepia Rubí i żąda wyjaśnień.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.