„Dziedziczka” – Odcinek 59: Pedro odkrywa, że Sara jest w ciąży

W 59. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Pedro informuje Julietę o ciąży Sary. Emisja 8 lutego 2024 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Test ciążowy potwierdzenia podejrzenia Sary – spodziewa się dziecka. Okazuje się, że Pedro znał sekret Juliety i wiedział, że to Mateo jest ojcem jej dziecka. Co więcej, Julieta namówiła go przekupienia lekarza rodzinnego, by ten sfałszował wyniki badań DNA. Pedro składa gratulacje Juliecie. Wszystko poszło zgodnie z planem i od teraz należy do rodziny Del Monte.

Sara rozważa opuszczenie hacjendy i rozpoczęcie nowego życia z dala od wszystkich problemów. Bertha szuka listów, które Rosa napisała do Severiana, lecz nie miała odwagi mu ich wręczyć. Nie chce, by trafiły do rąk Prospera. Sara uświadamia Juliecie, że podpisała akt małżeński z mężczyzną, który jej nie kocha. July mówi Mateo, że Julieta go kocha i twierdzi, że należy do niej. Julieta prosi Sarę, by opuściła hacjendę.

Julieta uparcie próbuje zmusić Juana, by z nią przebywał. Pedro mówi Juliecie o ciąży Sary. Juan ma zagwozdkę. Klienci wycofali się z zamówienia na dostawę awokado i uciekli do konkurencyjnej firmy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Dziedziczka” na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.