„Drogocenna perła” – Odcinek 103: Kolejne porwanie?

W 103. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Gertrude pomaga Manfredowi w porwaniu Amelii. Emisja 8 lutego 2024 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Policja depcze Manfredowi po piętach. Mężczyźnie nie udaje się zabić Decia, lecz ciężko go rani. Viktor i Franz odwożą rannego Decia do szpitala. Toni błaga Hildę, by do niego wróciła, ale ona nie potrafi mu wybaczyć. Manfred prosi Gertrude o pomoc w porwaniu Amelii.

Berlima uczy się na pamięć wiersza dla Nuna, choć on nie docenia jej starań. Odilon proponuje, by w ramach przeprosin zamówił dla niej serenadę. Arlindo podłapuje pomysł. Creotina spędza noc z Joelem. Gaia wyznaje Hildzie, że jest nieuleczalnie chora. Walter słyszy, że Décio trafił w ciężkim stanie do szpitala.

Manfred przebiera się za księdza, a następnie wślizguje się do szpitala z zamiarem wykończenia Decia. Walter niweczy jego plan.
Creotina opowiada Conceição o nocy spędzonej z Joelem i żali się, że on nie chce się z nią ożenić. Amélia zgadza się pomóc policji w ujęciu Manfreda, mimo że ryzykuje przy tym własnym życiem. Miquelina znajduje list pożegnalny od Santinhii. Creotina ponownie uwodzi Joela.

Venceslau wmawia Gertrude, że Franz i Amélia się rozstali – to część planu, by schwytać Manfreda. Gertrude przekazuje nowinę synowi. Walter trafia do aresztu. Manfred obiecuje matce, że ucieknie do Europy, a ona wkrótce do niego dołączy. Dalia wyznaje miłość Ernestowi. Davi dowiaduje się, że Fabricio zamierza uznać dziecko Aurory. Manfred umawia się na spotkanie z Amelią. Ona uprzedza o tym policję.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.