„Rubí” – Odcinek 16: Na dwa fronty

W 16. dcinku telenoweli „Rubí”: Rubí flirtuje z Hectorem, choć nie chce stracić Alejandra. Emisja 25 stycznia 2024 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Héctor odwołuje wyjście do teatru z Maribel. Wykręca się bólem głowy. Pancha namawia Maribel, żeby odwiedziła swojego narzeczonego. Lorena czuje się osaczona przez Saula. Mówi mu, że wolałaby, gdyby był bardziej taktowny i czuły. Héctor przeprasza Rubí za śmiały pocałunek. Rubí także udaje skruszoną i proponuje, że odejdzie z pracy.

Rubí radzi Maribel, żeby rzuciła studia i całkowicie zajęła się rehabilitacją, a być może uda jej się zaradzić problemom z nogą jeszcze przed ślubem. Héctor kłóci się z Alejandrem o Rubí. Alejandro przezornie pyta przyjaciela, czy coś ich ze sobą łączy. Ostrzega, że przyjaciółce jego narzeczonej zależy wyłącznie na pieniądzach. Alejandro i Rubí wpadają na siebie. Gdy on daje jej zrozumienia, że to koniec ich miłości, ona zatrzymuje go i całuje.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.