„Drogocenna perła” – Odcinek 93: Marzenie Ernesta

W 93. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Ernest zaprasza Franza z rodziną do zamieszkania w rezydencji. Emisja 25 stycznia 2024 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Ernest wyrzuca Gertrude z domu. Kobieta jest wściekła i odgraża się. Udaje się do mieszkania Manfreda i pozwala zostać w nim Venceslauowi, bo uważa, że będzie go potrzebowała. Odlión wyznaje Toniemu, że zakochał się w Belmirze. Gaia prosi Toniego o kolejną szansę. Iolanda sprzecza się z ojcem.

Ernest zaprasza Franza, Amelię i Apolonia do zamieszkania w rodzinnej rezydencji, ale oboje odmawiają. Perła prosi ojca, by nie był taki surowy dla dziadka. Décio nie chce szukać nowej pracy. Hilda otrzymuje zaproszenie do występu w rozgłośni radiowej. Toni uprzedza ją, że może otrzymać wezwanie do złożenia zeznań w sprawie węgla drzewnego. Sonan zostaje zwolniony z pracy. Ernest zwołuje zebranie w odlewni i obiecuje pracownikom poprawę warunków pracy.

Gertrude udziela Manfredowi wskazówek, jak powinien się zachowywać, by wypisano go z szpitala. Mężczyzna słucha się jej i wkrótce odzyskuje wolność. Venceslau obawia się spotkania z synem. Iolanda zaprasza mnichów do pomocy w założeniu społecznego żłobka. Nuno oświadcza się Belmirze, czego świadkiem jest Odilon. Toni godzi się z Gaią, co wcale nie cieszy Peteleka.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.