„Drogocenna perła” – Odcinek 78: Na uwięzi

W 78. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Franz odwiedza ojca. Hilda urządza awanturę Gai. Emisja 4 stycznia 2024 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Ernest nie chce wyjawić Franzowi, czym szantażuje go Manfrad z obawy, że rodzina się od niego odsunie. Manfred wzywa policję do szpitala, by aresztowała Franz. Na szczęście mężczyźnie udaje się w porę uciec. Silvia odwiedza bibliotekę w poszukiwaniu informacji, które mogłyby przywrócić pamięć. Dzięki dziennikom znalezionym w archiwach przypomina sobie ojca. Valter zatrudnia Daviego w klubie.

Manfred ponownie więzi Ernesta. Hilda kłóci się z Gaią. Toni oznajmia żonie, że kocha Gaię i będzie o nią walczył. Artur wyznaje miłość Laurze. Iolanda planuje rozkręcić własny interes i zatrudnić mnichów. Cavalcante podejrzewa, że Manfred krzywdzi Ernesta. Manfred dowiaduje się, że to Venceslau wezwał Franza do ojca. Zamierza się na nim odegrać.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.