„Pięć gwiazdek” – Odcinek 61

W 61. odcinku telenoweli „Pięć gwiazdek”: Flor ucieka sprzed kościoła. Emisja 19 grudnia 2022 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Flor postanawia nie wychodzić za mąż i ucieka. Lucia, Miranda i Carla pomagają jej w tym. Na pełnych obrotach wyjeżdżają w nieznane samochodem Lucíi. Tymczasem w kościele wszyscy są zdezorientowani, dopóki nie dowiadują się od Mariana, że Flor uciekła. Ślub zostaje oficjalnie odwołany. Dany nie może w to uwierzyć. Po przybyciu do hotelu przepytuje Jazmín. Podejrzewa, że coś wie i próbuje to z niej wydusić, ale ona nie potrafi mu pomóc. Tymczasem Garibaldi przybywa do hotelu i jest zaskoczony, że nie zastaje tam sióstr. Lucho popełnia błąd i mówi, że sióstr prawie nigdy nie można zastać w hotelu. Nad sytuacją próbuje zapanować Ignacio.

Siostry wracają do miasta. Lucía ma ich dość. Zostawia je same i odjeżdża. Carla prosi kolegę z liceum Segunda o pomoc w dotarciu do domu. Niestety, jego w trakcie drogi jego samochód psuje się i siostry muszą łapać autostop. W końcu udaje im się dotrzeć do hotelu. Lucia i Mariano spędzają razem noc. Carla przeprasza Lucha, że była dla niego niemiła. Virginia rozmyśla o słowach Javo dotyczących miłości i konsekwencjach niespełnionych życzeń. Flor zdobywa się na rozwagę i rozmawia z Danym. Bierze na siebie winę za nieudany ślub. Mężczyzna czuje się mocno zraniony.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/piec-gwiazdek


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.