„Siła serca” – Odcinek 11: Kolejne morderstwa

W 11. odcinku telenoweli „Siła serca”: Fernarda popełnia kolejną zbrodnię. Emisja 19 grudnia 2022 o godz. 16.50 i 21.30 w Novelas+.

Vicente wyjawia Bernardowi, że kazał zabić Juana Marcosa, jednak w ostatniej chwili zmienił zdanie. Luis uświadamia Fernandę, że zabicie Isabel nie wystarczy, albowiem ktoś jeszcze widział ją w domu rodziny Arroyo – Renzo. Samantha mówi Bernardowi, że Willy uważa, że są parą. Policja informuje Juana Marcosa o śmierci Isabel. Fernanda zastawia pułapkę na Renza. Wmawia mu, że Isabel popełniła samobójstwo, a jej ostatnim życzeniem było, by się nim zaopiekowała. Juan Marcos przekazuje córce wiadomość o śmierci jej matki. Génisis uważa, że to jego wina. Fernanda pozbywa się Renza, a później przyznaje się Bernardowi do zabicia Isabel.

Podczas pogrzebu żony Juan Marcos mówi Ángeli, że policja podejrzewa ich o zabicie Isabel. Willy nie przejmuje się groźbami ojca, że zostanie wydziedziczony. Vicente mówi Fernandzie, że planował zabić Juana Marcosa, ale jego plan nie wypalił.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-serca


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.