„Na przekór losowi” – Odcinek 63: Adwokatka

W 63. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Yuri oferuje Martínowi swoją pomoc. Emisja 24 marca 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Yuri ma pretensje do ojca, że wykorzystuje swoje znajomości, aby uprzykrzyć życie Martínowi, łamiąc przy tym prawo. Mujica mówi Karinie, że Martín będzie musiał znaleść sobie dobrego adwokata, bo Sergio chce jego głowy. Karina uważa, że winną całej sytuacji jest Alicia. Radzi Martínowi, żeby zapomniał o niej dla własnego dobra.

Carlota podejrzewa, że Alicia doniosła na nią do stowarzyszenia. Alicia namawia Mirandę na sesję z psychiatrą. Yuri radzi ojcu, żeby zajął się pożyteczniejszymi sprawami takimi jak fundacja, zamiast dokuczać innym. Wspomina mu o wizycie Lucasa w kancelarii i jego rozmowie z Jorge.

Jorge wyjawia Moisesowi, że Sergia czeka sprawa o uznanie ojcostwa. Alicia dowiaduje się od Yuri, że Martín został zatrzymany po tym jak wdał się w bójkę z Sergiem. Julieta odkrywa, że Cholo ukrywa się w posiadłości Carranzów. Yuri zostaje adwokatką Sergia.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowi


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.