„Akacjowa 38” – Odcinek 59: Leonor planuje ślub z Pablem

W 59. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Leonor chce wyjść za mąż za Pabla. Emisja 30 marca 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Leonor dowiaduje się, że Pablo podarł jej welon. Cayetana namawia męża na rejs wycieczkowcem, ale on się wzbrania. Chwilę później otrzymuje powiadomienie dotyczące zakazu opuszczania kraju. Okazuje się, że to część planu Germana na który przystał inspektor Mendez, a który ma doprowadzić do zdemaskowania Cayetany.

Lorena wymyśla nowe zakończenie powieści „Na rozdrożu”. Wpada także na szalony pomysł urządzenia tajnego ślubu z Pablem, w który wtajemnicza Julianę. Celia i Felipe są gośćmi na kolacji u Trini i Ramona. Felipe wpada w szał, gdy María Luisa i don Ramón wspominają o Herminii i jej ubogim rodzeństwie.

Sauro zaczepia Manuelę późnym wieczorem i proponuje jej, żeby uczcili w karczmie swój pierwszy sukces. Casilda martwi się o przyjaciółkę. Felipe nie wraca na noc. Manuela dowiaduje się, że Sauro dokonał zabójstwa na zlecenie. Nie chce jednak zdradzić szczegółów.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.