„Na przekór losowi” – Odcinek 58: Na cienkiej linie

W 58. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Zachowanie Yuri wzbudza podejrzenia Moisesa. Emisja 17 marca 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Sergio wyjaśnia Alicii, że sąd pozbawił ją prawa do opieki nad Mirandą ze względu na jej niemoralne zachowanie. Carlota i El Diablo spotykają się w barze. Eva uważa, że jej były zięć postąpił zbyt radykalnie i namawia go, aby znalazł inne rozwiązanie. Julieta z radością obwieszcza Mabe, że w tej chwili Sergio wyrzuca żonę z domu.

Nicole i Vanessa grożą Arianie, że wyrządzą jej krzywdę, jeśli doniesie na nie dyrektorce szkoły. Sergio nakazuje Juliecie się spakować. Chce, żeby zamieszkała razem z nim w rodzinnej posiadłości. Lucas szantażuje ojca – grozi ujawnieniem wyników badań DNA, jeśli nie uzna go za syna.

Yuri namawia Mirandę, żeby zgłosiła policji, że padła ofiarą bullyingu. Alicia mówi przyjaciółkom, że nie zrezygnuje z miłości do Martína i nie pozwoli, by Sergio ponownie ich rozdzielił. Moisés widzi, jak Yuri wychodzi zadowolona ze składziku. Pyta ją, co tam robiła. Eva planuje złożyć wizytę Martínowi.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.