„Akacjowa 38” – Odcinek 54: Herminia odbiera sobie życie

W 54. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Herminia wiesza się w kawiarni La Deliciosa. Emisja 23 marca 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Rita martwi się, że don Cosme ją wykorzystał i nie wywiąże się z danej jej obietnicy. Pablo unika Leonor, co sprawa jej ból. Trini wspomina Celii, że Herminia błąka się po ulicach. Wyznaje, że rozważa przygarnięcie jej na jakiś czas. Celii nie podoba się ten pomysł i prosi, by w imię ich przyjaźni tego nie robiła.

Pisarz Clarín wręcza Leonor maszynopis niepublikowanego dotąd opowiadania „Kogut Sokratesa” w nadziei, że odwdzięczy mu się szczerą opinią. Chwali dziewczynę za jej mądrość i wrażliwość. Pablo wyjawia pisarzowi, że to Leonor ukrywa się pod pseudonimem Leopoldo Safo.

Za zgodą męża, Trini decyduje się opłacić Herminii stancję w pensjonacie, by nie spała pod gołym niebem. Germán dowiaduje się od Felipe, że mężczyzna, którego widział z Cayetaną, był zamieszany w sprawę o zabójstwo. Herminia przychodzi wieczorem do kawiarni Víctora i prosi o pracę. Chłopak lituje się nad nią i wręcza jej klucze do kawiarni. Chwilę później razem z don Maximiliano znajdują ją zawieszoną na sznurze.

Carlota wyjawia Manueli, że powiedziała Cayetanie o jej pocałunku z Germanem. Dziewczynka jest przerażona, bo matka nastraszyła ją, żeby nikomu o tym nie mówiła. Juliana odkrywa, że syn za jej plecami urządzał w kawiarni wieczorki karciane.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Comments

  1. Film oparty na kłamstwie i nienawiści z każdej strony.W dodatku komuś się nie podobało, że w powtórkach był pokazywany film z poprzedniego dnia (wieczoru)teraz w powtórkach o 13,15 pokazują jakieś stare odcinki z kilku dni wstecz.Glupie i nieuzasadnione.Az się już nudzi oglądać.

  2. Przydlugawy pełen mściwych bohaterów samolubnych pełnych goryczy i żalu film nie bardzo dobry na nastroje Polaków szkoda że tv nie może puścić czegoś co na chwilę odwróciło by uwagę widza od szarości i beznadzieji

  3. Bardzo ciekawy hiszpański tym razem serial.Dobrze jednak , że jest wplątana osoba Trini , która dodaje mu iskierję radości. W PRZECIWNYM WYPADKU , w trakcie każdego odcinka wciąż rozwijałby się niepokój i smutek.Życie w realu jest wystarczająco przygnębiające by dokładać sobie jeszcze wyłącznie trosk bohaterów .

  4. Bardzo interesujący film ale 200 odcinków to za dużo

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.