„Na przekór losowi” – Odcinek 56: Miłosne wyznanie

W 56. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Culebra nagrywa miłosną wiadomość dla Mirandy. Emisja 15 marca 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Yaya znajduje Mirandę leżącą nieprzytomnie na podłodze. Culebra oświadcza Nicole, że jej nie kocha. Mówi jej także, że ma nadzieję, że nie miała nic wspólnego z rozpowszechnieniem nagrania Mirandy. Alicia jedzie do szpitala, w którym przebywa jej córka. Sergio krytykuje byłą żonę za to, że nie dopilnowała córki.

Yuri wyjawia ojcu, dlaczego Miranda próbowała targnąć się na swoje życie. Sergio zamierza pociągnąć winnych do odpowiedzialności. Lucas cieszy się, że w końcu zdobył dowód, który może wykorzystać przeciwko ojcu. Alicia namawia syna, aby nie rezygnował z marzeń i wrócił do pracy w kawiarni. Culebra przychodzi do szpitala, żeby zobaczyć się z Mirandą.

Alicia mówi córce, że Culebra nagrał filmik, na którym wyznaje jej miłość. Fedora dowiaduje się od Gutierreza i Kariny, że jej były mąż uciekł ze szpitala. Cholo opuszcza kryjówkę, aby pójść do łazienki. Postępuje nierozważnie, zaglądając do kuchni, gdzie zostaje przyłapany przez Yayę. Sergio denerwuje się na widok Alicii i Martína na korytarzu szpitala.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.