„Akacjowa 38” – Odcinek 52: Cena prawdy o Inocenii

W 52. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Manuela oferuje Vizcaíno pieniądze w zamian za wyjawienie całej prawdy o jej córce. Emisja 21 marca 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Claudio wpada na pomysł zorganizowania w domu Hidalgów wieczorka literackiego. Ma się na nim zjawić sam Leopoldo Alas Clarín, ceniony pisarz, autor „Regentki”, ulubionej powieści Leonor. Felipe zjawia się w domu Trini, aby ją przeprosić i poprosić, by pomogła Celii.

Manuela ponownie spotyka się z panią Vizcaíno. Kobieta początkowo wzbrania się przed przyjęciem pieniędzy w zamian za wyjawienie prawdy, ale w końcu ulega pokusie. Nie jest jednak szczera. Ukrywa tożsamość kobiet, które zabrały Inocencię i wmawia Manueli, że dziewczynka nie żyje. Rita dopomina się o swoją szansę na karierę. Cayetana obiecuje, że porozmawia z donem Cosme, właścicielem znanego w mieście lokalu.

Rita wspomina, jak porzuciła dziecko Manueli nad rzeką. Celia wyznaje Trini, że nie chce wychodzić z domu, aby uniknąć spojrzeń ludzi litujących się nad jej losem. Casilda powierza swoje pieniądze Paciencii, która zapomina, gdzie je ukryła. Służące przynoszą Herminii jedzenie. Podczas wieczorka literackiego, w obecności Leonor, Claudio wyjawia zebranym gościom, że to on pisze pod pseudonimem Leopoldo Safo.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.