„Na przekór losowi” – Odcinek 30: Przyjaciel żony

W 30. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Sergio odkrywa, że Martín pomagał Alicii w poszukiwaniach Mirandy. Emisja 7 lutego 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Sergio wścieka się, bo Eva nie jest mu w stanie powiedzieć, kto pomaga Alicii w poszukiwaniach Mirandy. Yaya przypomina sobie, że nakryła Fedorę na pocałunku z Gonzalem. Martínowi udaje się namierzyć telefon Mirandy. Razem z Alicią jadą do hotelu, w którym ukryła się dziewczyna. Gdy Miranda i Culebra już mają się pocałować, rozlega się pukanie do drzwi. Miranda nie kryje zdziwienia na widok matki.

Martín proponuje Alicii, żeby zostali na noc w tym samym hotelu. Z braku wolnych miejsc muszą dzielić pokój. Alicia ignoruje telefony od męża. Gonzalo zarzuca ojcu, że wraca do domu tylko po to, aby uprzykrzyć życie matce i zgrywać ważniaka. Julieta dochodzi do wniosku, nawet jeśli zdobędzie Sergia, nie odpędzi się od jego dzieci. Alicia odbywa szczerą rozmowę z córką. Obiecuje jej swoją pomoc, ale w zamian prosi, aby nie uciekała.

Sergio próbuje się bronić i tłumaczy synowi, że zawsze kierował się dobrem rodziny, ale Gonzalo mu nie wierzy. Nazywa ojca kłamcą pozbawionym skrupułów. Gonzalo odkrywa, że Fedora wróciła do domu. Sergio dowiaduje się, że Yuri odwołała ślub. Yuri nie może odwiedzić Chola w zakładzie karnym. Miranda wraca do domu razem z Alicią i Martínem. Sergio złości się na widok Martína.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowi


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.