„Akacjowa 38” – Odcinek 21: Cayetana depcze po piętach Manueli i Germanowi

W 21. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Cayetana próbuje nie dopuścić do spotkania męża z Manuelą. Emisja 6 lutego 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Inspektor Méndez kontynuuje zbieranie informacji na temat zabójcy polityka. Przepytuje Manuelę, a później Ernesta. Zaskakuje go jego krytyczna opinia na temat rządu, jednak nie domyśla się, że właśnie on jest terrorystą, którego szuka. Germán uprzedza Cayetanę, że spędzi noc poza domem, rzekomo pomagając zaprzyjaźnionemu lekarzowi. Guadalupe prosi syna o pomoc w załatwieniu fałszywego dokumentu tożsamości. Pablo zgadza się, ale jego matka musi sama za niego zapłacić.

Rosina mówi Casildzie, że w kolejnym miesiącu także nie otrzyma zapłaty za posługę. Chwilę później wpada w euforię na wieść, że Claudio Castaño zapowiedział swoją wizytę. Rita wrabia kelnerkę w kradzież, żeby zająć jej stanowisko w kawiarni. Cayetana jako jedyna zauważa jej sprytne posunięcie. Obiecuje dyskrecję, ale zaznacza, że pewnego dnia będzie musiała się jej odwdzięczyć.

Celia coraz częściej miewa napady szaleństwa. Gdy raz dopada ją poza domem, kompromituje się przed sąsiadkami. Ernesto szantażuje Trini. Grozi, że puści z dymem kawiarnię i jej rodzinę, jeśli ośmieli się donieść na niego policji. Claudio zaskakuje Leonor zamiłowaniem do literatury francuskiej. Okazuje także zainteresowanie jej własną twórczością. Pod nieobecność dziewczyny wykrada z szuflady jeden z jej maszynopisów.

Manuela denerwuje się przed spotkaniem z Germanem. Myśli o wycofaniu się, ale Casilda namawia ją, żeby tego nie robiła. Cayetana zasypuje Manuelę poleceniami, aby pokrzyżować jej plany. Podczas załatwiania fałszywych papierów dla matki Pablo zostaje aresztowany. Cayetana nakazuje Ricie śledzić Germana.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/akacjowa-38


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.