„Na przekór losowi” – Odcinek 27: Wielbiciel

W 27. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Martín wyznaje Alicii, że pragnie ją w sobie rozkochać. Emisja 2 lutego 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Alicia grozi mężowi, że jeśli sam nie odejdzie z domu, wyprowadzi się z niego razem z dziećmi. Yuri i Miranda obserwują, jak ich matka wyrzuca ojca z domu. W końcu jednak mężczyzna zgadza się odejść z własnej woli. Gonzalo wdaje się w bójkę z Samuelem. Suso odwozi rannego chłopaka do domu.

Martín mówi przyjacielowi, że już pierwszego dnia po powrocie do pracy zderzył się z Sergiem, który praktycznie wypowiedział mu wojnę. Sergio zjawia się w mieszkaniu Juliety z butelką szampana. Wspomina jej o kłótni z żoną i zapewnia, że tym razem na pewno się rozwiodą. Próbuje wślizgnąć się do łóżka kochanki, ale ona mu nie wierzy. Podejrzewa, że wrócił do niej tylko dlatego, że nie ma gdzie się podziać,

Fedora mówi Gonzalowi, że Samuel zostawił jej wiadomość z ostrzeżeniem – jeśli nie przestaną się widywać, spotka go śmierć. Karina wyznaje Martínowi, że go kocha i z niego nie zrezygnuje. Fedora przedstawia Alicii mecenasa Angela, najlepszego adwokata, którego zna. Martín zaprasza Alicię do swojego mieszkania. Proponuje jej, żeby przeszli na ty, a gdy ona się zgadza, oświadcza że będzie zabiegał o jej względy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.