„Na przekór losowi” – Odcinek 23: Gra na dwa fronty

W 23. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Alicia pojmuje, że mąż nie zakończył romansu z Julietą. Emisja 27 stycznia 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Alicia odwiedza Julietę w szpitalu. Jej uwadze nie umyka pokaźny bukiet kwiatów stojący przed łóżkiem. Facundo oczekuje, że Cholo wyjaśni dlaczego zmienił zdanie i przyznał się do zabicia Simiona. Chce także wiedzieć, w jakim towarzystwie obracał się jego syn przed śmiercią. Sergio ma pretensje do Juliety, że pochwaliła się w mediach społecznościach bukietem kwiatów. Nakazuje jej usunąć niewygodny wpis, przez który może zostać zwolniona. Julieta udowadnia Alicii, że jej romans z Sergiem wcale się nie skończył. Wyjaśnia, że mężczyzna oszukał wszystkich, aby nie stracić widzów.

Alicia ostrzega Julietę, że nie zagrzeje długo miejsca w stacji i osobiście zadba, żeby ją zwolniono. Dochodzi do wniosku, że mąż gra nieczysto i bawi się nimi obiema. Gonzalo dostaje pracę w piekarni. Facundo przekonuje się o niewinności Martína. Sądzi, że prawdziwy zabójca Simona wciąż jest na wolności i oczekuje, że Mujica pomoże mu go schwytać. Ktoś obserwuje Yuri i Chelę, gdy wchodzą do mieszkania Chola. Sergio kupuje Alicii w prezencie nowy samochód. Jest pewny, że żona już mu wybaczyła i zechce do niego wrócić. Pech chce, że niespodziewanie spotyka ją w szpitalu, gdy wpada odwiedzić kochankę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.