„Miłość i przeznaczenie” – Odcinek 40: Zawód

W 40. odcinku telenoweli „Miłość i przeznaczenie”: Álex boi się, że Iván go porwie. Juan Jaime jest rozczarowany synami. Emisja 19 lutego 2021 na kanale Novelas+

Antolín nie chce podzielić się z Camilem ani Ivanem tym, co wie na temat pożaru. Zapewnia ich, że sprawa została już rozwiązana. Lucía i Iván dowiadują się od Rosy o wyjeździe Caroliny i Álexa. Iván czuje się ponownie oszukany. Lucía czuje się w obowiązku wyznać ukochanemu, że Álex jest jego synem. Antolín ostrzega Saula, że spotka go gorszy los niż Grubego, jeśli ponownie spróbuje wyrządzić krzywdę komuś z jego rodziny. Carolina wmawia Álexowi, że Iván jest szaleńcem i chce go porwać, ponieważ sądzi, że jest jego zaginionym synem. Chłopiec jest przerażony.

Gerardo i Lucía informują Anthony’ego o porwaniu Álexa. Iván zamierza pojechać do Huatabampo, gdzie prawdopodobnie ukrywa go Carolina. Camilo zabiera się razem z nim. Lucrecia chce, aby jedna z jej córek poślubiła Ivana i zaadoptowała Álexa. W ten sposób nikt nigdy nie dowie się o wstydliwym sekrecie ich rodziny. Ostrzega Lucíę, że jeśli tego nie zrobi, zmusi do ślubu Maripaz. Carlota nie wierzy, by Maripaz była jej posłuszna i zechciała zająć się synem.

Iván i Camilo docierają do Huatabampo i rozpytują o Carolinę i Álexa. Álex wpada w przerażenie na widok Ivana i rzuca się do ucieczki. Iván szybko go dogania. Chłopiec błaga Ivana, żeby go nie porywał.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-i-przeznaczenie


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.