„Miłość i przeznaczenie” – Odcinek 39: Nieudany spisek

W 39. odcinku telenoweli „Miłość i przeznaczenie”: Antolín ratuje Camila z opresji. Saúl naraża się ojcu. Emisja 18 lutego 2021 na kanale Novelas+

Lucrecia nie wierzy w niewinność Camila. Podejrzewa, że działał z polecenia Ivana i Anthony’ego i życzy mu długiego wyroku, aby mogła odzyskać ziemie oddane Ivanowi. Carlota przypomina córce, że tamte ziemie należały do Alicii. Juan Jaime nakazuje synowi zmusić autora anonimowego doniesienia do złożenia zeznań. Saúl oferuje Grubemu milion pesos za wrobienie Camila w podpalenie. Obiecuje, że gdy to zrobi, będzie wolny. Gruby próbuje zmusić kolegę, żeby powiedział policji, że widział samochód Camila nieopodal podpalonych ziem. Proponuje mu za to dwieście tysięcy pesos.

Iván nie ma wątpliwości, że Juan Jaime i jego syn zmówili się przeciwko niemu i pozwali Camila. David postanawia sprawdzić, czy jego ojciec i brat faktycznie spiskują razem. Jest gotowy ich zdemaskować w imię sprawiedliwości. Judith nie wierzy w miłość matki do ojca. Namawia ją do wystąpienia o rozwód. Antolín postanawia dać Grubemu nauczkę za to, że zadarł z jego rodziną. Ten próbuje się wykręcić. Następnie zjawia się u Saúla po odbiór pieniędzy.

Camilo odzyskuje wolność dzięki Antolínowi. Juan Jaime dowiaduje się, że jego plan spalił na panewce. Ubliża Saúlowi i zapowiada, że odetnie go od pieniędzy, ponieważ rzekomo przekupiony przez niego świadek nigdy nie złożył zeznań.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-i-przeznaczenie


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.