„Miłość po grób” – Odcinek 38: Propozycja małżeństwa

W 38. odcinku telenoweli „Miłość po grób”: Johnny chce wziąć cichy ślub z Lucíą. Emisja w środę 17 lutego 2021 na kanale Novelas+

Jacobo martwi się o Lucíę. Camilo zapewnia go, że Servando jej nie skrzywdzi. Przy okazji uświadamia przyjaciela, że jego plan zemsty się nie powiedzie, skoro jest do szaleństwa zakochany w Lucíi. Teo pomaga Renacie zrozumieć, że jej miłość do szefa nigdy nie zostanie odwzajemnia i nie powinna robić sobie złudzeń.

Juliana zawiadamia Alacrana, że udało jej się spełnić jego żądanie nagłośnienia porwana w prasie. W zamian prosi o możliwość porozmawiania z matką. W trakcie krótkiej rozmowy Lupita namawia córkę do ucieczki. Lucía ma pretensje do Jacoba, że nie odpowiada na jej wiadomości i nie odbiera telefonów. Wspomina mu o zalotach Servanda. Przeraża ją myśl, że nie zdoła odpędzić go od siebie. Jacobo prawi jej komplementy i całuje.

Lucía wspomina Johnny’emu, że Servando zna prawdę o jej przeszłości i przeczuwa, że posłuży się nią do szantażu. Dręczy ją również myśl, że groźny przemytnik wie wszystko o zabójstwie Leona. Jacobo gratuluje Guillermowi nowej narzeczonej. Chłopak wyjaśnia, że Mayela rozpuściła plotkę, a jego prawdziwą miłością jest Renata. Johnny proponuje Lucíi potajemny ślub.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-po-grob


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.