fot. Televisa

Iván wytyka Lucíi, że go okłamywała, aby chronić rodzinę. Nie chce budować swojego związku na kłamstwach, dlatego prosi ją, by odtąd byli ze sobą szczerzy. Camilo podejrzewa, że Antolín i Saúl działają w zmowie. Wyznaje Ivanowi, że widział ich razem w dniu pożaru. Carolina planuje wyjechać z Álamos razem z Álexem. Wmawia chłopcu, że Lucía dołączy do nich następnego dnia. Antolín nakazuje Grubemu upozorować napad na Benita, aby on w tym czasie mógł wyjechać z Caroliną.

Iván dowiaduje się o napaści na Benita. Jest przekonany, że ktoś próbuje wywieźć Álexa, gdyż jest jego synem. Maripaz jest zła, ponieważ nie została zaproszona na przyjęcie zorganizowane przez McGuire’ów. Prosi matkę, żeby pozwoliła jej zabrać się razem z nią i Lucíą. Camilo i Iván odkrywają, że Antolín pomógł Carolinie uciec z Álexem, a napaść na Benita była zaaranżowana.

Antolín usiłuje dowiedzieć się, czy ucieczka Caroliny ma związek z Ivanem. Dziewczyna obiecuje, że wyjawi mu całą prawdę, gdy bezpiecznie dotrą do domu jej siostry.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-i-przeznaczenie


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.