fot. Televisa

Po wizycie na cmentarzu Iván odwiedza Arelię. Wzruszona kobieta wita go serdecznym uściskiem. Lucrecia krytykuje kreację Lucíi. Uważa, że powinna była się ubrać bardziej wyzywająco, aby zwrócić na siebie uwagę młodego McGuire’a. Lucía zarzuca matce, że razem z ojcem próbują ją wyswatać, tak jak uczynili to Maripaz. Uprzedza ją, że nie jest na sprzedaż. Rozgniewana Lucrecia policzkuje córkę.

Arcelia wspomina Ivanowi o śmierci męża i problemach Camila. Jej syn jest bezrobotny i rozwodzi się z żoną, Carmen, która zdradziła go i spodziewa się dziecka innego. Wyjawia, że zna imię kochanka Carmen – jest nim Saúl – ale ukrywa je przed synem z obawy, że mógłby popełnić jakieś szaleństwo. Iván wspomina kobiecie, że wielokrotnie wysyłał listy do Camila, ale nigdy nie otrzymał od niego odpowiedzi. Carlota oświadcza Lucrecii, że nie pozwoli jej manipulować życiem córek dla osiągnięcia zysków. Maripaz wyznaje matce, że poślubiła homoseksualistę i chce rozwodu. Lucrecia protestuje i nakazuje jej dojść do porozumienia z mężem. Przeraża ją myśl o skandalu, który zaszkodziłby ich rodzinom.

Lucía odkrywa, że młody McGuire jest jej przyjacielem z dzieciństwa. W trakcie wizyty udaje przed rodziną, że go nie rozpoznała. Dopiero później wyjawia Carlocie i matce, że odwiedził ich Iván Villagómez. Lucrecia zakazuje jej rozdrapywania dawnych ran i prosi, aby namówiła Ivana do tego samego. Lucía nie zgadza się z matką. Carlota uważa, że Lucrecia powinna przeprosić Ivana za złe traktowanie. Lucrecia natychmiast informuje Maripaz o powrocie Ivana i jego awansie społecznym. Chce, żeby wmówiła mu, że ich dziecko zmarło.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-i-przeznaczenie


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.