„Miłość po grób” – Odcinek 12: Na dystans

W 12. odcinku telenoweli „Miłość po grób”: León odzyskuje pracę. Alacrán planuje porwanie Evy. Emisja we wtorek 12 stycznia 2021 na kanale Novelas+

Camilo wstawia się za Jacobem i prosi Lucíę o drugą szansę dla przyjaciela. Kobieta przyjmuje szofera ponownie do pracy z nadzieją, że nie popełni więcej tego samego błędu. Jacobo pragnie wykorzystać okazję, aby zemścić się na żonie. Uważa, że skoro znalazła sobie młodszego kochanka, bez trudu rozkocha ją w sobie w nowym ciele. Eva nie chce narażać kolejnych ludzi. Nakazuje Gastonowi zaprzestać dalszego śledztwa. Mateo uprzedza ją, że w prasie pojawi się materiał na temat śmierci donosiciela i wytyka jej, że kryje przemytników.

Alacrán jest wściekły, że prasa nagłośniła śmierć mężczyzny, który go wydał. Mateo proponuje Evie założenie rodziny, ale ona nie jest zainteresowana. Silvina cieszy się z powrotu Jacoba. Wyznaje mu, że spodobał jej się, bo używa tych samych perfum co León. Lucía uprzedza szofera, żeby nie doszukiwał się podtekstów w ponownym zatrudnieniu oraz nie myślał o niej jak o kobiecie, lecz przełożonej. Guillermo błaga Renatę, żeby zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby uratować życie postrzelonego sprzedawcy sklepu. Alacrán zleca porwanie Evy. Pragnie udowodnić jej, że ma nad nią władzę.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-po-grob


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.