fot. Televisa

Carlota jest przerażona zniknięciem synka Maripaz. Chce wezwać policję, ale Lucrecia jej zabrania. Nikt bowiem nie może się dowiedzieć o ciąży jej córki. Iván mówi Anthony’emu, że chciałby wrócić do ojczyzny i odegrać się na tych, którzy go skrzywdzili – na Maripaz, która zwodziła go fałszywymi wyznaniami miłości i Juanie Jaime, jego ojcu, którego obwinia o śmierć matki. Anthony uświadamia go, że zatruwanie sobie duszy myślami o zemście nie przyniesie mu nic dobrego. Dodaje, że sam stracił rodziców, żonę oraz syna, a mimo to nauczył się żyć dalej.

Mija kilka lat. Maripaz rozkoszuje się wolnością, jednak wspomnienie o Ivanie, którego obwinia o epizod z ciążą, nie daje spokoju. Lucía wstawia się za Ivanem. Iván kończy studia i zdobywa upragniony tytuł inżyniera. Anthony daje mu nazwisko McGuire i namawia do powrotu do Meksyku. Iván obawia się, że może zostać aresztowany, jeśli Lucrecia rzeczywiście oskarżyła go o śmierć jednego z jej ludzi. Anthony zapewnia go, że wszystko sprawdził i jego akta są czyste. Proponuje mu swoje towarzystwo w podróży.

Lucrecia podsuwa Juanowi Jaime myśl o ślubie Maripaz i Davida. Uważa, że to dobra inwestycja. By zmusić córkę do ślubu, wpierw wytyka jej wiek, a następnie nakłania do zainteresowania się Davidem. Lucía spotyka się z Saulem. Nie układa im się najlepiej, gdyż Saúl nie pozwala jej zarobić na własne utrzymanie. Uważa, że po ślubie powinna zająć się domem i wychowaniem dzieci. Iván decyduje się na powrót de Meksyku. Anthony oznajmia, że przewidział taką odpowiedź i rozpoczął przygotowanie do podróży. Udało mu się dowiedzieć, że rodzina Curiel i Juan Jaime Mondragón są bankrutami.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-i-przeznaczenie


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.