„Miłość po grób” – Odcinek 9: Niewyznane grzechy

W 9. odcinku telenoweli „Miłość po grób”: Guillermo ma wyrzuty sumienia. León złości się na Lucíę. Emisja w czwartek 7 stycznia 2021 na kanale Novelas+

Lucía stroi żarty z Evy w trakcie śniadania. Insynuuje, że spodziewała się jej ponownej wizyty w garderobie i pyta, czy planuje przeszukać ją po śniadaniu. Eva przypomina macosze, że zajmuje pokój jej ojca i jako jego córka ma prawo z niego korzystać. Guillermo wraca do sklepu z alkoholami. Dzwoni do Toñego, aby powiedzieć mu, że został zamknięty, a jego właściciel prawdopodobnie umarł. Toño wypomina przyjacielowi, że postąpił nieroztropnie, wracając na miejsce zbrodni.

Eva oznajmia Johnny’emu, że nie pozwoli mu dobrowolnie rozporządzać majątkiem jej rodziny. Guillermo nie potrafi skoncentrować się na pracy. Nakazuje Renacie odwołać wszystkie spotkania. Lucía jest zaintrygowana zmianą zachowania Jacoba – z serdecznego i uprzejmego stał się dla niej szorstki. Silvina wspomina Tiberiowi o incydencie z Jacobem. Szofer poczuł się źle, a gdy próbowała mu pomóc, przez chwilę zobaczyła w nim Leona Carvajala.

Lucho ma dość słuchania lamentów Valentiny. Dziewczyna wytyka mu, że nie potrafi zrozumieć jej cierpienia po stracie ojca i proponuje, żeby poszukał sobie innej dziewczyny. Lupita stara się o stanowisko kelnerki. W trakcie rozmowy o pracę przesłuchujący ją mężczyzna próbuje ją pocałować. Juliana staje w jej obronie i uderza napastnika w głowę.

León, w ciele China, wyznaje Camilowi, że odkrył romans Lucíi z Johnnym. Przyjaciel radzi mu, żeby trzymał nerwy na wodzy i zachowywał pozory.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-po-grobTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.