fot. Televisa

Guillermo zamierza pojechać do szpitala, aby zapytać o stan postrzelonego sprzedawcy sklepu. Prosi Renatę, żeby mu towarzyszyła. Na miejscu dowiadują się od pielęgniarki, że pacjent walczy o życie. Johnny wspomina Lucíi o podejrzeniach Guillerma. Mówi jej, że zaoferował mu swoją pomoc w zidentyfikowaniu złodzieja, który okrada firmę. Dodaje, że znajdą innego sojusznika wśród osób zasiadających w zarządzie, jeśli zajdzie potrzeba.

Johnny poucza Jacoba. Nakazuje mu ograniczyć rozmowy z Lucíą do minimum oraz posłusznie wypełniać jej polecenia. Przypomina mu, że nie powinien szwendać się po domu oraz obliguje do zdawania mu raportów. Guillermo wyjawia Renacie, że jego kolega napadł na sklep z alkoholem i postrzelił właściciela. Susana odkrywa, że Johnny wprowadził poprawki do artykułu o Sanchezie Bueno. Postanawia zażądać wyjaśnień, nawet jeśli miałaby przypłacić to stanowiskiem. Mateo uprzedza ją, że w ten sposób jedynie sprawi mu satysfakcję. Radzi, by pomyślała o przyszłości firmy i skupiła się na śledztwie.

Juliana nie potrafi przejść obojętnie obok plączącej Valentiny. Podchodzi do niej i oferuje swoją pomoc. Lucía dowiaduje się od Jacoba, że Johnny kazał jej ograniczyć rozmowy z nią. Wyraża swój sprzeciw dla pomysłu kochanka. Komendant Montilla mówi Johnny’emu, że jego zdaniem zabójcą Leona Carvajala jest ktoś z firmy. Gastón odkrywa, że informator, który przekazywał mu wiadomości o Alacranie został zabity.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-po-grob


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.