„Akacjowa 38” – Odcinek 329: Teresa włamuje się do mieszkania Cayetany (streszczenie)

W 329. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Teresa znajduje fotografię swoich rodziców. Emisja 13 marca 2024 o godz. 18.45 w TVP2.

Celia martwi się o Cayetanę. Martín proponuje Casildzie, żeby została jego dziewczyną i zapewnia, że wcale nie przeszkadza mu jej przeszłość. Maximiliano zostaje zaatakowany na ulicy. Pablo przybiega mu z pomocą i próbuje dorwać zbira, który go uderzył.

Cayetana mdleje. Úrsula i Celia wzywają powóz, żeby odwieźć ją do szpitala. Teresa wykorzystuje okazję, że mieszkanie Cayetany stoi puste. Wykrada klucz z portierni i włamuje się do środka. Znajduje naszyjnik, który widziała u Cayetany podczas przyjęcia, oraz zdjęcie rodziców. Popełnia jednak błędy – zostawia niedomkniętą szufladę i zapomina o torebce. Na dodatek służące i Mauro widzą, jak opuszcza kamienicę.

Don Ramón jest coraz bardziej zaniepokojony zachowaniem córki. María Luisa nie ma odwagi powiedzieć ojcu, że wie o oszustwach matki i każe służącej wyrzucić jej rzeczy. Cayetana wzrusza się, gdy dziewczynka zaczepia ją na ulicy i prosi ją o jałmużnę. Maximiliano wyjawia rodzinie i Maurowi, że otrzymał anonim z pogróżkami. Jest przekonany, że zbir, który na niego napadł, działał z polecenia doktora Malii.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.