„Imperium kłamstw” – Odcinek 37: María José zastawia pułapkę na Daría

W 37. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: María José chce zabić Daría. Emisja 26 lutego 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

María José uświadamia sobie, że już nie kocha Daría. Elisa przekazuje Leonardowi szokującą wiadomość od siostry – to Darío zabił Marcela, jest nie tylko przemytnikiem i porywaczem, ale także zabójcą. María José prosi Clarę o pomoc w zdobyciu broni, którą będą mogły zabić Daría. Leonardo i Elisa planują namówić Maríę José, by pomogła im w schwytaniu Daría.

Fabricio radzi Elisie odsunąć się od Leonarda dla dobra rodziny. Uważa, że Leonardo jest największym wrogiem ich interesów i bezpieczeństwa. María José nie chce pomóc siostrze i Leonardowi w zastawieniu pułapki na Daría. Pragnie sama się z nim rozprawić. Leonardo gratuluje José Luisowi awansu i prosi, żeby wyplenił korupcję w prokuraturze.

Teresa wyjawia Leonardowi, że José Luis trzyma w banku pięć milionów pesos. Victoria ma żal do Elisy, że przestała jej ufać i nie wspomniała ani słowem o przemytach dzieł sztuki. Fabricio domyśla się, że Fernanda i Eugenio coś knują. Clara prosi Leslie o pożyczenie pistoletu José Luisa. José Luis całuje się z Adrianą. María José zaciąga Daría do łóżka. Po wszystkim wyjmuje pistolet i mierzy z niego do kochanka.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Imperium kłamstw” na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwComments

  1. Można prosić streszczenia Dalszysz odcinków 🙂

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.