„Imperium kłamstw” – Odcinek 35: Nóż w plecy

W 35. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: José Luis wyrzuca Leonarda z domu. Emisja 22 lutego 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Leonardo ostrzega Eugenia, że nie spocznie, dopóki nie wsadzi go za kratki za zabicie Marcela. José Luis czuje się oszukany przez Leonarda i, w obecności Sary, wyrzuca go z domu. Eugenio planuje dopiec Leonardowi i zmusić go, by publicznie go przeprosił za oszczerstwa. Elisa żali się Leonardowi, że rodzina coraz bardziej się od niej odsuwa i próbuje ich ze sobą rozdzielić.

Leonardo odkrywa, że Eugenio wrabia Elisę. Victoria chce zmusić Eugenia do pozbycia się Sonii. Fabricio krytykuje zachowanie Leonarda – uważa, że postępuje egoistycznie wobec Elisy i tylko przysparza jej problemów. Namawia Elisę do zerwania z policjantem, zanim dobierze się do jej firmy i galerii.

Eugenio grozi Sonii, że uprzykrzy jej życie, jeśli będzie mu się stawiała. Leonardo odrzuca propozycję awansu. Darío oznajmia Victorii, że los Maríi José i całej rodziny Cantú jest w jego rękach.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Imperium kłamstw” na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.