„Dziedziczka” – Odcinek 69: Szansa na szczęście

W 69. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Sara odbywa wzruszającą rozmowę z Dante. Emisja 22 lutego 2024 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Sara protestuje, gdy matka nazywa ją niewdzięczną córką. Przypomina, że to ona wykorzystała jej zaufanie i posłużyła się nią do osiągnięcia własnych celów. Cornelio przysięga Beatriz, że będzie chronił Tadeo przed Pedro, nawet za cenę własnego życia. Juan ma pretensje do Juliety, że sfałszowała wyniki badań DNA i wmówiła mu, że jest ojcem jej dziecka. Zapowiada, że wystąpi o rozwód. Beatriz mówi Cornelio, że Tadeo zawsze będzie jego synem. Julieta jest wściekła na Mateo, że obnażył jej kłamstwo przed całą rodziną.

Dante mówi Sarze, że podziwia ją za to, że zrezygnowała ze spadku. Wzrusza się, gdy Sara całuje go w policzek. Juan informuje Sarę o ostatnim zajściu na hacjendzie. Sara przyjmuje z niedowierzaniem wiadomość, że Julieta spodziewa się dziecka Mateo. Lucas i Mateo podejrzewają, że Pedro i Julieta działają w zmowie i nie cofną się przed niczym, by rozdzielić Sarę i Juana. Débora mówi Simonowi, że Paloma jest prawowitą córką Severiana.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Dziedziczka” na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.