„Dziedziczka” – Odcinek 60: Pedro chce zagarnąć wszystko

W 60. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Pedro dąży do fuzji Campo Verde z jego rodzinną firmą. Emisja 9 lutego 2024 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Juan pokazuje Sarze jej nowy gabinet. Pedro śmieje się, gdy słyszy, jak Dante mówi, że firma Campo Verde podkrada klientów firmie Del Monte. Juan wpada na Sarę po wyjściu z gabinetu i ściska ją. Pedro oznajmia Dantemu, że nie zadowala go stanowisko wiceprezesa w rodzinnej firmie i pragnie połączyć ją z Campo Verde.

Mateo znajduje w pokoju Pedra wyniki badań DNA na potwierdzenie ojcostwa dziecka Juliety. Pedro zapiera się przed Juanem, że nie zna firmy Campo Verde. Débora rozkoszuje się kłótnią Mateo z Julietą. Julieta donosi Modestowi na Mateo. Skarży się, że czuje się prześladowana. Dante mówi Juanowi i Sarze, że właścicielem firmy Campo Verde jest Isidro Mendizábal.

Sara odbiera telefon od Adeli. Dowiaduje się, że karetka odwiozła jej matkę do szpitala. Prawdopodobnie kobieta została otruta.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Dziedziczka” na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.