„Imperium kłamstw” – Odcinek 23: Zaufanie do Eugenia

W 23. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Leonardo podejrzewa, że Eugenio skrzywdził Sonię. Emisja 6 lutego 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Marcelo zapewnia Leonarda, że wcale nie przyznał się do stawianych mu zarzutów i wyjaśnia, że otrzymał skradziony artefakt od Sonii. Elisa nie pozwala Leonardowi oczerniać Eugenia. Uważa go bowiem za przyjaciela rodziny i traktuje jak ojca. Leonardo wyjawia Elisie, że Marcela i Sonię łączył romans.

Fabricio próbuje skraść pocałunek Elisie. Fernanda uprzedza go, że ma niewielkie szanse w starciu z Leonardem. María José wyznaje Piedad, że zakochała się Darío i sądziła, że on odwzajemnia jej uczucie, ale teraz się go boi. Piedad pojmuje, że to dla niej Darío się zmienił i zapomniał o zemście, jednak nie trwało to długo. Clara próbuje się dowiedzieć, za kim tak bardzo tęskni María José.

Leonardo nie potrafi namierzyć Sonii i liczy, że Marcelo go na nią naprowadzi. Tymczasem Sonia leży nieprzytomna na jachcie, przykuta do ziemi, a na jej ciele są ślady pobicia. Leonardo krytykuje Nieves za podjęcie niewłaściwych działań i ostrzega, że poniesie za to konswekencje. Jest także zły na Clarę, że nie wyciągnęła żadnych wniosków z tego, co spotkało Julię. Justino boi się o Clarę i prosi Leonarda, by odseparował ją od Nieves.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Imperium kłamstw” na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.