„Dziedziczka” – Odcinek 57: Sara jest w ciąży?

W 57. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Sara dostaje nudności. Débora spycha Tadeo ze schodów. Emisja 6 lutego 2024 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Julieta próbuje pocałować Juana, ale on jej nie pozwala. Dulce dzwoni do Brandona ze Stanów Zjednoczonych. Simón, Mateo i Lucas przyznają, że zwątpili w uczciwość Juana z winy Pedra. Rozmawiają także o planach Palomy dotyczących otwarcia kancelarii adwokackiej. Aurora wyznaje Pedrowi, że to Dante nawiązał z nią kontakt i namówił do odnowienia więzi z synami.

Mateo nie kryje rozczarowania decyzją Juana i Juliety o przyspieszeniu daty ślubu. Pedro ma pretensje do Dantego, że wtrąca się do jego życia. Nachodzi go w jego pokoju, ubliża mu i grozi. Julieta mdleje w obecności Juana i Mateo. Débora spycha Tadeo ze schodów. Sara próbuje go ratować.

Dante nazywa Padra zdrajcą. Zarzuca mu, że odwrócił się od własnej rodziny i ludzi, którzy dali mu dom. Porównuje go do Juana, którego nazywa prawdziwym Del Monte. Tadeo skarży się Pedrowi, że Débora zepchnęła go ze schodów. Mężczyzna nie zamierza puścić jej tego płazem. Sara ma nudności i zawroty głowy. Lucas podejrzewa, że jest w ciąży.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Dziedziczka” na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.