„Drogocenna perła” – Odcinek 98: Rozstanie i próba pojednania

W 98. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Perła próbuje pogodzić ze sobą rodziców. Emisja 1 lutego 2024 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Franz zaprasza ojca na urodziny córki, jednak Ernest się nie zjawia, co bardzo smuci Perłę. Ernest wyjaśnia Dalii, że nie będzie w stanie uznać Perli za swoją wnuczkę, jeśli okaże się, że jest córką Manfreda. Aurora prosi Santinhę o pomoc w zaszkodzeniu Loli.

Benito szantażuje Manfreda. Manfred postanawia ostatecznie się z nim rozprawić i każe swoim ludziom go zabić. Franz opuszcza dom Amelii. Amélia ma żal do Ernesta, że rozbił jej rodzinę i zamierza mu to wygarnąć. Viktor radzi Franzowi, żeby przebaczył Amelii. Apolônio zabiera Perłę do posiadłości Ernesta na jej prośbę. Dziewczynka jest świadkiem kłótni matki z dziadkiem. Martwi się, że dziadek przestanie kochać, jeśli okaże się, że jest córką Manfreda. Wkrótce potem ona i Ernest zapadają na chorobę.

Iolanda zdobywa uznanie przedsiębiorców, którym przedstawia swój projekt społeczny. Franz rozmawia z ojcem na temat Perli. Hilda wmawia Aderbalowi, że odtąd pragnie skupić się wyłącznie na swojej karierze. Walter nie zamierza ułatwić Laurze drogi do bycia z Arturem.

Volpina zaprasza Vencelsaua na przyjęcie karnawałowe. Manfred odkrywa, że jego plan zakończył się sukcesem – Franz odszedł od Amelii. Perła wysyła kostium Franzowi i prosi, żeby przyszedł w nim na karnawał. Franz nie potrafi jej odmówić.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.