„Imperium kłamstw” – Odcinek 19: W pogoni za uczuciem

W 19. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Elisa i Leonardo wyznają sobie miłość. Emisja 31 stycznia 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Victoria odtrąca Eugenia i wyjaśnia, że nie jest jeszcze gotowa na nowy związek. Darío zbiera Maríę José do swojego domu i wyznaje jej miłość. Victoria i Elisa są zaniepokojone zniknięciem Maríi José. Leonardo czuje się oszukany przez Elisę, która nie powiedziała mu o wykradzionym pamiętniku Julii. Adriana zapewnia go, że Elisa żałowała tego i planowała zwrócić pamiętnik.

Eugenio nakazuje Daríowi odnaleźć Maríę José i odprowadzić ją do domu. Marcelo oświadcza Renacie, że chce mieć z nią dziecko. Fernanda mówi Elisie, że zasługuje na kogoś lepszego niż na funkcjonariusza policji. Fernanda chce spędzić romantyczne chwile z Fabriciem, zanim ten zarzuci sidła na Elisę.

Fabricio podrywa Elisę. Chwali ją za odwagę i wytrwałość, jakie wykazała w trudnych chwilach. Fernanda zwalnia Clarę. Reynaldo i Teresa wpadają na siebie na ulicy. Elisa wyznaje Leonardowi, że nie może bez niego żyć. On także przyznaje, że pragnie z nią być, bo ją kocha. Darío przebiera się za posłańca i zanosi kwiaty do rezydencji rodziny Cantú.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Imperium kłamstw” na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.