„Dziedziczka” – Odcinek 53: Matka marnotrawna

W 53. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Aurora prosi Juana i Pedra o wybaczenie. Emisja 31 stycznia 2024 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Beatriz i Adelia wyśmiewają Berthę, gdy dowiadują się, że zamierza poprosić Modesta o rękę Cornelia. Tadeo mówi Pedrowi, że Dante skrzywdził Henry’ego. Brayan pyta Sarę, czy jego rodzina nie straci dachu nad głową. Aurora wyznaje Juanowi i Pedrowi, że jest ich matką i wróciła, żeby prosić ich o przebaczenie. Juan nie chce pojednania i mówi Pedrowi, że zrobi wszystko, by ich matka trzymała się od nich z daleka.

Beatriz namawia Sarę i Palomę na wypad na plażę. Débora śmieje się z listu, który Severiano napisał kiedyś do Rosy. Planuje zdemaskować Rosę przed Próspero. Sara uprzedza matkę, że doniesie na nią policji, jeśli dowie się, że miała coś wspólnego z napaścią na Simona. Débora wyrzuca Berthę z hacjendy. Sara widzi, jak Juan kładzie rękę na brzuchu Juliety. Juan ze łzami w oczach opowiada Sarze o spotkaniu z matką.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Dziedziczka” na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.