„Imperium kłamstw” – Odcinek 11: Miłość kata

W 11. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Darío ratuje życie Maríi José. Emisja 19 stycznia 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Eugenio rozkazuje Daríowi zabić Maríę José i pozbyć się ciała. Victoria namawia Elisę na wyjazd do Nowego Jorku. Pragnie zobaczyć się z najmłodszą córką. Elia i Leonardo opóźniają wyjazd o dwa dni, zasłaniając się nadmiarem obowiązków. Planują wykorzystać ten czas, by odbić dziewczynę z rąk porywaczy.

Victoria domyśla się, że Elisa ją okłamuje w sprawie Maríi José. Zakłada jednak, że chodzi o ciążę. Renata proponuje Leonardowi, żeby poślubił Elisę i zabrał ze sobą. María José błaga o litość. Proponuje porywaczom, by zgłosili się do jej rodziny po okup. Victoria planuje umieść Renatę w szpitalu psychiartrycznym. Elisa uśmiadamia matkę, że Renata potrzebuje miłości i zrozumienia bardziej niż pomocy lekarskiej. Clara wspomina Nieves o romansie Elisy z Leonardem.

Elisa jest zaskoczona, gdy Renata ściska ją po rozmowie z Leonardem. Darío zabiera Maríę José do swojego domu. Piedad myśli, że są parą. Darío obiecuje Maríi José, że wkrótce policja ją odnajdzie i będzie mogła wrocić do domu oraz zapomnieć o koszmarze z porwaniem. Leonardo wyjaśnia Nieves, że wcale nie związał się z Elisą, lecz wspólnymi siłami próbują dopaść zabójców Julii i Augusta.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.