„Dziedziczka” – Odcinek 45: Próba zrzucenia ze schodów

W 45. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Julieta próbuje wrobić Sarę. Emisja 19 stycznia 2024 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Sara zakazuje matce krytykowania rodziny Del Monte. Mateo mówi Brandonowi, że cieszy się z jego związku z Dulce. Lucas zapewnia Juana i Pedra, że stan zdrowia ich matki nie uległ poprawie. Dante wmawia Deborze i Rosie, że Aurora jest ważną bizneswoman. Julieta robi się zazdrosna, gdy słyszy Mateo rozmawiającego z kimś czule przez telefon.

Sara ostrzega Juana, że nie pozwoli, by posługiwał się firmą do prania brudnych pieniędzy. Juan jest w szoku. Skarży się Dantemu, że Sara posądza go o prowadzenie lewych interesów. Między Rosą a Deborą dochodzi do bójki. Próspero próbuje je rozdzielić.

Próspero wyznaje Rosie, że zdradził ją z Deborą, lecz tego żałuje. Sara uśmiecha się na widok rysunków rozwieszonych w jej gabinecie. Julieta postanawia zaszkodzić Sarze. Wmawia wszystkim, że próbowała zepchnąć ją ze schodów.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.