„Sześć sióstr” – Odcinek 36: Przekręt

W 36. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Diana i Salvador oszukują ciotkę Adolfinę. Emisja 16 stycznia o godz. 17:05 w telewizji WP .

Siostry Silva szukają sposobu na obniżenie kosztów zamówienia, które może podnieść ich rodzinną firmę z kryzysu. W rozwiązaniu zagwozdki może im pomóc ktoś, kogo najmniej się spodziewają. Blanca wybacza Rodolfowi jego ostatnie zachowanie i zgadza się spędzić rodzinne popołudnie w jego domu. Spotkanie ciotki Adolfiny z doñą Dolores ożywia stare zatargi. Diana i Salvador wpadają na pomysł, jak przekonać ciotkę Adolfinę, że don Fernando żyje i ma się dobrze. Doña Dolores podpowiada Carolinie, co zrobić, żeby zatrzymać przy sobie męża. Victoria kontynuuje swój plan usidlenia Cristóbala. Francisca otrzymuje wyczekiwaną odpowiedź od maestra Tabuyo.

Materiały novela.pl / Fot. rtve

„Sześć sióstr” (Seis hermanas), telenowela, Hiszpania 2015-2017; Reżyseria: Miguel Conde; Występują: María Castro, Celia Freijeiro, Mariona Tena, Marta Larralde, Candela Serrat, Carla Díaz, Vicky Peña, Juan Ribó, Kiti Mánver, Álex Adrover, Álex Gadea, Fernando Andina i inni; Strona: www.novela.pl/szesc-siostr

[tabs tab1=”Sześć sióstr – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.