„Dzikie serce” – Odcinek 158: Maricruz odkrywa romans Alfonso z Elsą

W 158. odcinku telenoweli „Dzikie serce”: Maricruz poznaje nieszczęśliwą historię miłosną Elsy i przypomina sobie o Alfonso. Emisja 9 października o godz. 17:00 w Czwórce.

Magdalena uprzedza Elsę, że jej ojciec zatrudnił dla niej opiekunkę. Podczas zakupów Maricruz zostaje rozpoznana przez ekspedientkę jako ta, która pozowała nago do portretu, a później trafiła do więzienia. Maricruz czuje się obrażona i wychodzi. Następnie Juana José, który prosi ją, by zgodziła się z nim widywać. Álvaro nakazuje mu zostawić kobietę w spokoju i zabiera ją ze sobą.

Doris zgadza się porozmawiać z ojcem tylko w obecności Octavio. Mężczyzna chce zabrać ją z powrotem na Isla Dorada. Doris stawia się mu i wypomina mu romans z Maricruz. Octavio musi interweniować w ich spór. Magdalena mówi Liz, że Álvaro jest zakochany w Maricruz. Liz jest zazdrosna o Álvaro, gdy widzi go w towarzystwie Maricruz i urządza scenę. Mężczyzna przyznaje Maricruz, że swego czasu spotykał się z Liz.

Doris oświadcza ojcu, że jest zdecydowana poślubić Octavio, po czym wyrzuca go z domu. Octavio uprzedza ją, że jeśli chce się z nim ożenić, będzie musiała zamieszkać z nim na stałe w stolicy. Elsa zgadza się, by Maricruz dotrzymywała jej towarzystwa. Maricruz domyśla się, że Elsa była zakochana w Alfonso.

Emisja 9 października o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Dzikie serce” (Corazón indomable), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Víctor Manuel Fouilloux; Występują: Ana Brenda Contreras, Daniel Arenas, René Strickler, Sergio Goyri, Arleth Terán, Carlos Cámara Jr., Ingrid Martz, Alejandro Tommasi; Strona: www.novela.pl/dzikie-serceTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.