„Dzikie serce” – Odcinek 155: Maricruz i Octavio wyznają sobie miłość

W 155. odcinku telenoweli „Dzikie serce”: Octavio odwiedza Maricruz w więzieniu. Para wyznaje sobie miłość. Emisja 6 października o godz. 17:00 w Czwórce.

Natasha mówi Maricruz, że wie, kto zabił Alfonsa i obiecuje, że złoży odpowiednie zeznania przed sądem. Elsa jest gotowa przebaczyć Álvarowi, jeśli pozwoli jej znów zobaczyć się z Alfonsem. Carola uderza Carmelę za to, że ją wydała. Agripina oferuje Maríi posadę w rezydencji Alejandra. Podczas pogrzebu Aníbala Natasha informuje innych malarzy, że to on zabił Alfonsa.

Natasha próbuje odzyskać od Clementiny pieniądze za obraz Aníbala, ale ona wyrzuca ją z domu. Cira dowiaduje się od Maricruz, że nie zabiła Aníbala. Francisca prosi Clementinę, żeby zwróciła Natashy pieniądze i nie dopuściła, by ta rozpowiedziała o kradzieży, jakiej dopuścił się jej syn. Cira przekazuje dyrektorowi telefon komórkowy z nagranym zeznaniem Maricruz. Octavio zabiera Lupitę do zakładu karnego, żeby dziewczynka mogła spotkać się z matką. Maricruz prosi go o opiekę nad ich córką i całuje na pożegnanie.

Emisja 6 października o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Dzikie serce” (Corazón indomable), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Víctor Manuel Fouilloux; Występują: Ana Brenda Contreras, Daniel Arenas, René Strickler, Sergio Goyri, Arleth Terán, Carlos Cámara Jr., Ingrid Martz, Alejandro Tommasi; Strona: www.novela.pl/dzikie-serceTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.