„Dzikie serce” – Odcinek 154: Aníbal ginie w trakcie ucieczki do Niemiec

W 154. odcinku telenoweli „Dzikie serce”: Aníbal ginie, gdy próbuje dostać się nielegalnie do Niemiec. Emisja 5 października o godz. 17:00 w Czwórce.

Natasha chce donieść policji o zbrodni Aníbala. Juan José uważa, że to zły pomysł, bo Aníbal może się wszystkiego wyprzeć. Teresa uspokaja Maricruz, tłumacząc, że Carola i Dominga ją okłamały. W szpitalu José Antonio próbuje podnieść się z łóżka i odkrywa, że ma czucia w nogach. Mecenas Navarro wyjaśnia Octavio, że będzie bronił Maricruz za darmo.

Doktor Guerra wyjaśnia José Antonio, że wskutek obrażeń, jakich doznał po upadku z konia, jego nogi zostały sparaliżowane. Aníbal ukrywa się w podwoziu samolotu. Cira i Teresa odprowadzają Carmelę do dyrektora więzienia. Kobieta przyznaje, że Carola wcale nie zaatakowała Maricruz.

Natasha dowiaduje się z wiadomości, że niezidentyfikowany mężczyzna umarł, gdy próbował dostać się nielegalnie do Niemiec. Dyrektor rozkazuje Domindze wyprowadzić Maricruz z karnej celi i umieścić w niej Carolę. Natasha identyfikuje zwłoki Aníbala.

Emisja 5 października o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Dzikie serce” (Corazón indomable), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Víctor Manuel Fouilloux; Występują: Ana Brenda Contreras, Daniel Arenas, René Strickler, Sergio Goyri, Arleth Terán, Carlos Cámara Jr., Ingrid Martz, Alejandro Tommasi; Strona: www.novela.pl/dzikie-serceTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.