Natasha chce donieść policji o zbrodni Aníbala. Juan José uważa, że to zły pomysł, bo Aníbal może się wszystkiego wyprzeć. Teresa uspokaja Maricruz, tłumacząc, że Carola i Dominga ją okłamały. W szpitalu José Antonio próbuje podnieść się z łóżka i odkrywa, że ma czucia w nogach. Mecenas Navarro wyjaśnia Octavio, że będzie bronił Maricruz za darmo.

Doktor Guerra wyjaśnia José Antonio, że wskutek obrażeń, jakich doznał po upadku z konia, jego nogi zostały sparaliżowane. Aníbal ukrywa się w podwoziu samolotu. Cira i Teresa odprowadzają Carmelę do dyrektora więzienia. Kobieta przyznaje, że Carola wcale nie zaatakowała Maricruz.

Natasha dowiaduje się z wiadomości, że niezidentyfikowany mężczyzna umarł, gdy próbował dostać się nielegalnie do Niemiec. Dyrektor rozkazuje Domindze wyprowadzić Maricruz z karnej celi i umieścić w niej Carolę. Natasha identyfikuje zwłoki Aníbala.

Emisja 5 października o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Dzikie serce” (Corazón indomable), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Víctor Manuel Fouilloux; Występują: Ana Brenda Contreras, Daniel Arenas, René Strickler, Sergio Goyri, Arleth Terán, Carlos Cámara Jr., Ingrid Martz, Alejandro Tommasi; Strona: www.novela.pl/dzikie-serce


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.