„Dzikie serce” – Odcinek 142

Doris wchodzi nieproszona do pokoju Octavio. Mężczyzna próbuje ukryć ją przed Alfonso w łazience, ale ten szybko ją odnajduje. Clementina

Doris wchodzi nieproszona do pokoju Octavio. Mężczyzna próbuje ukryć ją przed Alfonso w łazience, ale ten szybko ją odnajduje. Clementina przyznaje się Maricruz, że bardzo ją polubiła i chciałaby mieć taką córkę jak on. Celia dowiaduje się o tym i wpada w złość. Octavio oświadcza Alfonso, że nie znosi Doris i prosi go, żeby mu ją odbił, bo inaczej nigdy się jej nie pozbędzie. Mercedes wypytuje Maricruz o jej relacje z Alfonso. Celia podejrzewa, że Maricruz zawróciła w głowie Alfonso. Kobieta postanawia, że Mercedes i Alfonso zamieszkają po ślubie w jej domu, aby mogła sprawować pieczę nad ich małżeństwem.

Maricruz proponuje Mercedes, że pomoże jej wydobyć ukryte piękno, po czym zwraca się do Clementiny z prośbą, by pozwoliła Mercedes zamieszkać u niej przez tydzień. Obiecuje, że po tym czasie zwróci jej zupełnie nową Mercedes. Juanita próbuje wmówić Maricruz, że niesłusznie oceniła Octavio po incydencie z Doris, lecz ta jest zbyt rozczarowana zachowaniem byłego męża i uważa, że nie zasługuje na jej wybaczenie.

Mercedes przyjmuje zaproszenie od Maricruz, choć Celia stanowczo się temu sprzeciwia. Maricruz odbiera telefon od Octavio. Zdezorientowana, odkłada słuchawkę, nie wypowiedziawszy ani słowa. Alfonso chwali się przed Juanem José, że owinie sobie Maricruz wokół palca. Maricruz przychodzi do atelier Alfonso, żeby pozować do jego obrazu. W trakcie rozmowy przyznaje, że mogłaby ponownie rozdzielić Octavio i Doris, ale przestało jej na nim zależeć. Clementina przypomina Alfonso, że są w ruinie i tylko ślub z Mercedes może ich ocalić przed bankructwem. Maricruz wraca do domu wcześniej niż zwykle. Juanita denerwuje się, gdy na dźwięk dzwonka do drzwi Lupita podrywa się i, przekonana że to Octavio, woła tatę.

Emisja 17 września o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Dzikie serce” (Corazón indomable), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Víctor Manuel Fouilloux; Występują: Ana Brenda Contreras, Daniel Arenas, René Strickler, Sergio Goyri, Arleth Terán, Carlos Cámara Jr., Ingrid Martz, Alejandro Tommasi; Strona: www.novela.pl/dzikie-serce
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.