„Dzikie serce” – Odcinek 141

Alfonso zamierza dowieść Octavio niewierność Maricruz. Octavio i Doris idą razem na przyjęcie wydane przez Alfonso w jego atelier. Octavio

Alfonso zamierza dowieść Octavio niewierność Maricruz. Octavio i Doris idą razem na przyjęcie wydane przez Alfonso w jego atelier. Octavio jest zaskoczony, gdy spotyka na nim Natashę. Alfonso porywa Doris, żeby ci mogli pobyć sam na sam. Doris upija się. Tymczasem Clementina i Maricruz przyjeżdżają taksówką na bankiet i czekają aż amfitrion wpuści je do środka. Octavio próbuje wyprowadzić Doris. Wtedy ona obejmuje go i wyznaje miłość. Maricruz pojawia się na przyjęciu i tuż po wejściu czeka ją szokujący widok – Octavio i Doris całują się.

Maricruz wraca do domu i opowiada Juanicie o incydencie z udziałem Octavio. Alfonso zwierza się Maricruz, że bierze ślub z Mercedes tylko dla jej pieniędzy. Simona i Danilo pobierają się. Alfonso oznajmia Maricruz, że Octavio planuje pobrać się z Doris. Później chwali się przed przyjacielem, że nie namaluje już Doris, albowiem inna kobieta, która początkowo stawiała mu opór, zaczyna mięknąć.

Maricruz pomaga Alfonso w doborze obrazów na wystawę. Octavio przypadkowo spotyka Juanitę i Lupitę w parku. Szczęśliwy, bierze córkę na ręce i przytula ją. Następnie prosi Juanitę, by zaprowadziła go do Maricruz, ale ona odmawia, przekonana, że ta nie zechce go widzieć. Octavio proponuje jej, by była jego wspólniczką i pomogła mu zbliżyć się Maricruz.

Emisja 16 września o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Dzikie serce” (Corazón indomable), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Víctor Manuel Fouilloux; Występują: Ana Brenda Contreras, Daniel Arenas, René Strickler, Sergio Goyri, Arleth Terán, Carlos Cámara Jr., Ingrid Martz, Alejandro Tommasi; Strona: www.novela.pl/dzikie-serce
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.