„Dzikie serce” – Odcinek 140

Alfonso mówi Clementinie, że w odróżnieniu od Mercedes Maricruz pociąga go swoją tajemniczą osobowością i chciałby dowiedzieć się więcej o

Alfonso mówi Clementinie, że w odróżnieniu od Mercedes Maricruz pociąga go swoją tajemniczą osobowością i chciałby dowiedzieć się więcej o jej życiu. Clementina wyjaśnia mu, że największym atutem Mercedes są jej pieniądze. Octavio opowiada przyjacielowi o swoim romansie z Doris. Clementina domyśla się, że Maricruz cierpi z powodu jakiegoś mężczyzny. Alfonso stawia sobie nowe wyzwania: uwieść Maricruz oraz namalować portret Doris.

Maricruz uprzedza Alfonso, że nie chce się z nim wiązać. On prosi ją, by przekonała Clementinę do wycofania pomysłu zorganizowana wystawy jego obrazów. Maricruz obawia się, że podły los rzucił klątwę na jej miłość do Octavio i nigdy nie będzie dane im być razem. Elsa ostrzega Alfonso, że jeśli jej nie poślubi, zrobi coś szalonego. Doris pragnie znów spotykać się z Octavio. Przy pierwszej okazji prosi mężczyznę, by towarzyszył jej podczas wieczornych wyjść. Clementina przekonuje Maricruz, żeby zgodziła się pozować dla Alfonsa, aby na jego wystawie znalazł choć jeden obraz kobiety, która nie jest w negliżu, ale ona odmawia.

Simona wyznaje Danilo, że zdążyła już zapomnieć o Octavio. On proponuje jej, by wyznaczyła datę ich ślubu. Podczas rozmowy z Maricruz Alfonso wspomina jej o swoim przyjacielu – Octavio. Zaintrygowana kobieta dopytuje się o jego nazwisko, ale ten odpowiada, że go nie pamięta. Później Alfonso postępuje odwrotnie i wypowiada imię Maricruz w obecności Octavio. Ten podrywa się i prosi, by opisał mu kobietę, która nosi to imię. Maricruz zgadza się pozować do obrazu Alfonso pod warunkiem, że pozwoli jej wybrać suknię oraz pozę.

Emisja 15 września o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Dzikie serce” (Corazón indomable), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Víctor Manuel Fouilloux; Występują: Ana Brenda Contreras, Daniel Arenas, René Strickler, Sergio Goyri, Arleth Terán, Carlos Cámara Jr., Ingrid Martz, Alejandro Tommasi; Strona: www.novela.pl/dzikie-serce
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.