„Dzika miłość” – Odcinek 11: Maria jest w niebezpieczeństwie

W 11. odcinku telenoweli „Dzika miłość”: Lúcio grozi Marii bronią. Emisja 5 marca 2024 o godz. 17.00 i 00.00 w Novelas+.

José Leôncio mianuje Tiberia nowym zarządcą. Lúcio próbuje przekonać Niemą, by zapomniała o zemście na Gilu i Marii. Oświadcza, że nie zamierza być jej wspólnikiem. Madeline uważa, że Irma ma zły wpływ na jej syna, Joventina. Tadeu jest zazdrosny, że to nie on został zarządzą. Maria Marruá widzi, jak Niema kręci się wokół jej domu. Dziewczyna udaje, że nie potrafi mówić. Juma prosi matkę, żeby jej nie zabijała.

Lúcio postanawia zatrzymać się na Pantantal ze względu na Niemą. Maria Marruá widzi, jak Niema dobiera się do jej strzelby. Madeline zabiera Joventina do terapeuty. Joventino nie rozumie zachowania matki. Gustavo także ją krytykuje. Maria Marruá znika z domu. Juma podejrzewa, że Niema miała coś wspólnego z zaginięciem jej matki. Lúcio spotyka Marię nad rzeką. Sięga po broń i mierzy do kobiety.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora
Więcej informacji o telenoweli „Dzika miłość” na stronie www.novela.pl/dzika-miloscTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.